Serap Şen

Bilişim hakkında herşey…

Türkiye Bilgisayar Mühendisleri Odası Oluşumu

 

Merhaba Arkadaşlar,

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri ve mezunları olarak http://www.tbmo.org/a üye olup gelişmeleri takip edebilir, odamızın kurulması yolundaki çalışmalara destek olabilirsiniz.

TBMO nedir?

TBMO (Türkiye Bilgisayar Mühendisleri Odası) oluşumu, Bilgisayar Mühendisleri Odası kurulum faaliyetleri için tamamen gönüllü Bilgisayar Mühendisleri tarafından bir araya gelerek oluşturulduğu bir oluşumdur. Temel amacı Bilgisayar Mühendisliği gibi disiplin gerektiren bir meslek dalına hak ettiği saygıyı kazandırmak, korumak ve geliştirmektir.

09/03/2011 tarihinde uzun araştırmalar sonrasında hayata geçirilmiş, örgütlenmek ve meslektaşlarımızı bir araya getirmek odak noktalı temalar üzerine çalışmalara başlanmıştır. Mezunlar, Akademisyenler ve Öğrencilerin yer aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitimi almış kişileri içinde barındırmaktadır. Sosyal mecralarda 4600, www.tbmo.org’da 1500 olmak üzere toplam 6100′e yakın üyesi bulunmaktadır. Amacı 2011 Aralık ayına kadar Türkiye’de bulunan 30 bin üzeri meslektaşımızdan 10 bin tanesine erişim sağlayacak noktaya varmaktır.

Tags: ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me

Microsoft Imagine Cup 2012 Repharm Project

Makalelerimi takip edebilirsiniz…

Arşivlerim

Readmee E-dergimiz

Anketler

Web Sitemi Beğendin mi?

  • Kötü (24%, 35 Votes)
  • Fena değil (8%, 12 Votes)
  • İdare eder (10%, 15 Votes)
  • İyi (18%, 27 Votes)
  • Çok iyi (40%, 57 Votes)

Total Voters: 146

Loading ... Loading ...

Kaç Kişi Online?