Serap Şen

Bilişim hakkında herşey…

Microsoft Ankara Yaz Okulu Eğitimleri İlk Hafta

Merhaba Arkadaşlar,

18.07.2011 tarihinde Ankara TOBB ETÜ’de Microsoft Yaz Okulu Eğitimleri başladı.Farklı üniversitelerden “bilgisayar mühendisliği ve bilişim teknolojileriyle ilgili bölümlerden” arkadaşlarım var.Bilkent Üni,Ankara Üni,Selçuk Üni,Hacettepe Üni,Anadolu Üni,Erciyes Üni,Gazi Üni,Kocaeli Üni,Karadeniz Teknik Üni,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitelerinden.Farklı üniversitelerden arkadaşlarla eğitim almak,fikir ve bilgi paylaşımında bulunmak çok güzel.

İlk olarak Daron Yöndem’in katılımıyla 2 gün Silverlight eğitimi aldık.Daha önce hiç kullanmamıştım.Görsellik,animasyon üzerinde çalışmak harika bir şey.Daron hocamızla dolu dolu 2 gün geçirdik.Kısa zamanda çok konuya yer verdi.Kendisine teşekkür ederim.

Sonrasında Mahmut Temur’un katılımıyla 3 gün  SQL Server eğitimi aldık.Mahmut Temur Veri tabanı oluşturma kısımlarını anlattıktan sonra sistem kısmından da bahsetti.Önemli konulara değindi.Dolu dolu 3 gün geçirdik.Hem öğrendik hem eğlendik :) Hocamıza teşekkür ederim.

Güzel bir hafta geçirdik.Eğitimlerimiz hızla devam ediyor

Tags: , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me

Microsoft Imagine Cup 2012 Repharm Project

Makalelerimi takip edebilirsiniz…

Arşivlerim

Readmee E-dergimiz

Anketler

Web Sitemi Beğendin mi?

  • Kötü (24%, 35 Votes)
  • Fena değil (8%, 12 Votes)
  • İdare eder (10%, 15 Votes)
  • İyi (18%, 27 Votes)
  • Çok iyi (40%, 57 Votes)

Total Voters: 146

Loading ... Loading ...

Kaç Kişi Online?