Serap Şen

Bilişim hakkında herşey…

Bilmök 2010

>

Merhaba Arkadaşlar,

Her sene farklı üniversitelerde düzenlenen BİLMÖK(Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi)’e bu sene Konya Selçuk Üniversitesi ev sahipliği yapıyor.Bilmök hakkında bu adresten bilgi edinebilirsiniz.

Ben geçen sene ODTÜde düzenlenen 3gün süren BİLMÖK 2009′a kulübümüz olan BBTK(Bilgisayar ve bilişim teknolojileri kulübü) aracılığı ile katılmıştım.Gerçekten güzel tecrübeler edindim.Sizlere gözlemlerimden bahsedeyim.

Bilmök Türkiye’nin dört bi yanından bilgisayar mühendisi arkadaşlarımızla buluşma,tanışma,kaynaşma fırsatı tanıyor.Bilişim teknolojileri,donanım ve yazılım alanında firmaların katılımlarıyla düzenlenen seminerler biz öğrenciler için gerçekten faydalı oluyor.İşverenlerin katıldığı seminerlerle kendimizi iş hayatına hazırlama fırsatı buluyor aynı zamanda hangi durumlarla karşılaşabileceğimize dair fikir edinmiş oluyoruz.

Bu sene 6.sı düzenlenen BİLMÖK 26-28 Şubat 2010 tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek.Bu organizasyona ben de katılacağım.Bakalım nasıl geçecek?Döndüğümde gözlemlerimi sizlerle paylaşırım :)

Perşembe günü dersimizin iptal olması sebebiyle çarşamba gecesi yola çıkıp,perşembe gününü kalacağımız yere yerleştikten sonra Konya’da gezerek değerlendireceğiz.

Konya denildiğinde akla ilk gelen isim olan ünlü düşünür Mevlana’nın “Ne olursan ol yine gel!” sözünü hatırlatan bir sloganla:

GEL GEL BİLİŞİM İÇİN GEL :)

Tags:


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me

Microsoft Imagine Cup 2012 Repharm Project

Makalelerimi takip edebilirsiniz…

Arşivlerim

Readmee E-dergimiz

Anketler

Web Sitemi Beğendin mi?

  • Kötü (24%, 35 Votes)
  • Fena değil (8%, 12 Votes)
  • İdare eder (10%, 15 Votes)
  • İyi (18%, 27 Votes)
  • Çok iyi (40%, 57 Votes)

Total Voters: 146

Loading ... Loading ...

Kaç Kişi Online?