Serap Şen

Bilişim hakkında herşey…

BİLİŞİM’09

TBD, Bilişim‘09 etkinliğini, “Teknoloji Politikaları” ana temasıyla, 18-19-20 Kasım 2009 tarihlerinde Rixos Grand Ankara Otel‘de düzenleyecek.

BİLİŞİM‘09 etkinliğinin bu yılki ana teması TEKNOLOJİ POLİTİKALARI‘dır.

Teknoloji Politikaları, günümüz dünyasında ülkelerin refah seviyesini doğrudan etkileyen sosyal ve siyasi gidişatına yön veren, gelişim ve değişimin şartlarını ortaya çıkaran politikalar olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Bu yıl TBD tarafından, Kamu Sektörü, Özel Sektör ayırımı yapmadan bilişimle ilgili tüm yatay ve dikey sektörler bazında özellikle bilişim teknoloji politikalarının değerlendirileceği, teknolojinin her alanda, üretim ve kullanım karar süreçlerinin tüm taraflarının bir araya getirileceği ve Türkiye için yol haritalarının oluşturulacağı bir platform oluşturulacaktır.

TBD , eğitim yönlendirmelerinin yapılmasına, araştırma ve geliştirme hedeflerinin belirlenmesine katkı vererek, hizmet standartlarının oluşması, yükselmesi amacıyla ve tüm dünyada yaşanan teknolojinin üretimi ile kullanımı arasında oluşan gecikmeleri ortadan kaldıracak teknoloji politikalarının oluşmasını, alınmasını ve uygulanmasını sağlayacak süreçleri, hep birlikte değerlendirmek istedi.

Bu tarihlerde fırsatı olan herkese gitmesini tavsiye ederim.
1.gün programı
2.gün programı
3.gün programı

Tags:

One Response to “BİLİŞİM’09”


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me

Microsoft Imagine Cup 2012 Repharm Project

Makalelerimi takip edebilirsiniz…

Arşivlerim

Readmee E-dergimiz

Anketler

Web Sitemi Beğendin mi?

  • Kötü (24%, 35 Votes)
  • Fena değil (8%, 12 Votes)
  • İdare eder (10%, 15 Votes)
  • İyi (18%, 27 Votes)
  • Çok iyi (40%, 57 Votes)

Total Voters: 146

Loading ... Loading ...

Kaç Kişi Online?